Większość oferowanych przez nas mieszkań wyposażona jest w nowoczesne meble oraz schludnie wykończone ściany, podłogi, nowoczesne i estetyczne drzwi.

W większości oferujemy mieszkania jednopokojowe (kawalerki) . Posiadamy także do wynajęcia jedno mieszkanie trzypokojowe i jedno dwupokojowe wynajmowane na poszczególne pokoje.

Jeśli nie ma ich aktualnie w ofercie zadzwoń i zapytaj o ich dostępność w przyszłości.

Wsółpracujemy z fimą która zajmuje sie drobnymi sprawami, jeśli nie masz czasu lub nie wiesz jak coś naprawic nie martw sie zrobimy to za Ciebie(jak np. przysłowiowa wymiana żarówki) opłata minimum 30 zł ale najlepiej skontaktuj sie z nami a my wycenimy całkowity koszt pracownika.

Posiadamy również w naszej ofercie Panią od sprzatania która pomoże utrzymać Ci mieszkanie/pokój w super czystym stanie i zrobi wszystko za Ciebie.Szczegoły znajdziesz u nas na stronie lub zapytaj o nie przedstawiciela.

Wynajmowane przez nas mieszkania zazwyczaj wyposażone są w:

 1. Biurko
 2. Krzesło
 3. Kanapo-tapczan (rozkładany)
 4. Szafę ubraniową
 5. Komodę

Dodatkowo kuchnie wyposażone są w:

 1. Kuchenkę elektryczną
 2. Zestaw mebli kuchennych wraz z blatem
 3. Zlewozmywak
 4. Lodówkę

Łazienki w oferowanych mieszkaniach każdorazowo posiadają:

 1. Prysznic lub sporadycznie wannę
 2. Ubikację
 3. Umywalkę
 4. Lustro

Część mieszkań wyposażona jest w pralki automatyczne. Jeśli wybrane przez Ciebie mieszkanie nie posiada pralki istnieje możliwość jej wynajęcia za jednorazową opłatą (wynajem oraz koszt transportu, wniesienia i instalacji) w wysokości 200 zł. Opłata umożliwia najem pralki przez cały okres świadczenia usługi najmu. Opłatę można wnieść w 2 ratach po 100 zł.

Istnieje możliwość wyposażenia mieszkania w dodatkowe meble – w przypadku zainteresowania tą opcją prosimy o kontakt.

Istnieje także możliwość wynajęcia mieszkania bez mebli – całkowicie lub częściowo nieumeblowanego.

Każde mieszkanie może być wynajmowane przez więcej niż 1 osobę. W takim przypadku zwiększana jest kwota na zaliczki związane z bezpośrednim zużyciem energii elektrycznej, zimnej i ciepłej wody, śmieci. Nie jest natomiast zwiększana opłata za czynsz. Pobrane zaliczki na media rozliczane są z faktycznym zużyciem. Zdecydowana większość mieszkań (ponad 95%) jest w pełni opomiarowana (posiadają profesjonalne liczniki ciepła), co daje gwarancję, że naliczane są opłaty wyłącznie za faktycznie zużyte media.

Dla wszystkich mieszkań oferujemy nieodpłatny dostęp do Internetu o wysokiej przepustowości.

W ofercie posiadamy rownież Panią od sprzątania jeśli nie masz czasu lub ochoty na to załatwimy to za Ciebie.