01018286

Pokój 1-osobowy 11 m2 – ulica Marie Skłodowskiej Curie 92/13

Do wynajęcia przestronny, ciepły i ustawny pokój o powierzchni 11 m2 mieszczący się w ocieplonym i odnowionym bloku przy ulicy Marie Skłodowskiej-Curie 92 na bydgoskich Bartodziejach. Pokój w pełni umeblowany: na wyposażeniu znajduje się biurko, krzesło, szafę na ubrania i książki, kanapę rozkładaną oraz stolik. Pokój niedawno został wyremontowany, jest odnowiony i czysty. Ma wbudowane okna PCV, które zapewniają optymalne warunki zarówno latem, jak i zimą. Gwarantowany dostęp do szybkiego internetu, jak również telewizji kablowej – w cenie. Dla zapewnienia prywatności – pokój zamykany na osobny zamek.

Pokój jest elementem całego mieszkania w skład którego wchodzi jeszcze jeden inny pokój mieszkalny, kuchnia, przedpokój, toaleta, a także osobna łazienka. Na wspólnym wyposażeniu mieszkania umeblowana kuchnia, lodówka, piekarnik i pralka, odnowiona i zadbana łazienka.

Mieszkanie przytulne i ciche, przyjaźnie nastawieni sąsiedzi.

Bardzo atrakcyjna okolica – blisko osiedlowy rynek, siłownia, banki, liczne sklepy, przedszkole czy szkoły. Bogata komunikacja drogowa – zarówno autobusowa, jak i tramwajowa. Dobre połączenie z pozostałymi częściami miasta – przystanek Fordońska/Bałtycka – autobus 65,69,70,74, przystanek Skłodowskiej-Curie/Łęczycka – autobus 59,67, 83, tramwaj- linie 2,4,6. Świetna lokalizacja dla studentów bydgoskich uczelni, dobry dojazd na UKW, UTP czy Collegium Medicum.

Dobry dojazd do:
Szpital Jurasza 1,2 km – 3min
Collegium Medicum 3,4 km – 6min
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego 2,7 km – 5 min
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy i 5,7 km – 10 min

Cena: 300 zł/osobę + media 330zł łącznie 630 zł za wszystko.
Internet bezprzewodowy i TV w cenie.
Kaucja zwrotna w wysokości 630 zł