01018304

Pokój 1-osobowy 18 m2 – ulica Marie Skłodowskiej Curie 92/13

Do wynajęcia niezwykle przestronny, jasny i nowocześnie umeblowany pokój o powierzchni blisko 18 m2 mieszczący się w ocieplonym i odnowionym bloku przy ulicy Marie Skłodowskiej-Curie 92 na bydgoskich Bartodziejach. Do dyspozycji na wyposażeniu pokoju stół z krzesłami, szafa na ubrania i książki, a także rozkładana kanapa i stolik pod telewizor. W pokoju nowe okna PCV, gwarantowany dostęp do szybkiego internetu, jak również bogatej oferty telewizji kablowej – w cenie. Dla zapewnienia prywatności – pokój zamykany na osobny zamek.

Pokój jest elementem całego mieszkania w skład którego wchodzi jeszcze jeden, inny pokój mieszkalny, kuchnia, przedpokój, toaleta, a także osobna łazienka. Na wspólnym wyposażeniu mieszkania umeblowana kuchnia, lodówka, piekarnik i pralka, odnowiona i zadbana łazienka.

Niezwykle atrakcyjna okolica – blisko liczne sklepy (od niewielkich osiedlowych sklepików, przez większe sklepy typu Biedronka), osiedlowy rynek, siłownia, banki, przedszkole czy szkoły. Bogata komunikacja drogowa – zarówno autobusowa, jak i tramwajowa. Dobre połączenie z pozostałymi częściami miasta – przystanek Fordońska/Bałtycka – autobus 65,69,70,74, przystanek Skłodowskiej- Curie/Łęczycka – autobus 59,67, 83, tramwaj- linie 2,4,6. Świetna lokalizacja dla studentów bydgoskich uczelni, dobry dojazd na UKW, UTP czy Collegium Medicum.

Dobry dojazd do:
Szpital Jurasza 1,2 km – 3min
Collegium Medicum 3,4 km – 6min
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego 2,7 km – 5 min
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy i 5,7 km – 10 min

Cena: 300 zł/osobę + media 360zł łącznie 660 zł za wszystko.
Internet bezprzewodowy i TV w cenie.
Kaucja zwrotna w wysokości 660 zł